בוטוקס ומילוי קמטים

פנים צעירות ללא קמטים תוצאות מיידיות

מהי השיטה למילוי קמטים?

כל אישה הרוצה להראות צעירה יותר יכולה לבחון את האפשרות לקבל את הטיפול. השינויים שנוצרים כתוצאה מפגעי הזמן משנים אף את הבעות פנינו. קמטים באזור המצח גורמים לנו להיראות קשוחים וקשים יותר, החריצים בצידי האף מוסיפים שנים למראינו. לפעמים שינוי קטן בפנים יגרום לך להיראות שלווה וצעירה בצורה בולטת.

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הוא חומר אשר יוצר אפקט של הרפיית שריר. בזריקות בוטוקס משתמשים באיזור שבין הגבות. הרפיית השריר משחררת את העור בצורה כזו שהקמט מתיישר ונוצרת הבעה ניחוחה יותר. הבוטוקס אינו משמש למילוי קמטים ואינו יוצר נפח, הוא פשוט משחרר אזורים מכווצים שיוצרים קמטים. הבוטוקס הוא טיפול זמני אשר מחזיק מעמד כחצי שנה.

כיצד ממלאים קמטים?

באיזור שלצידי האף ותחתיו משתמשים בחומר מילוי. חומרי המילוי נחלקים לשתי קבוצות: מילוי זמני ומילוי קבוע.
המילוי הזמני מורכב מחומצה הילרונית (100 אחוז חומר טבעי) שהינה מרכיב חשוב ברקמות הגוף, היא נמצאת בעיקר במרווח שבין תאי הגוף ויש לה תפקיד חשוב בייצור סיבי הקולגן ושמירה על גמישות העור. החומר מאד אמין ואינו גורם לתופעות לוואי, הוא מוזרק לפנים ויוצר מראה ותחושה טבעית. הטיפול בחומר הזמני נותן תוצאה מיידית שמחזיקה מעמד בין חצי שנה לשנה, תלוי במיקום הקמט.
המילוי הקבוע עשוי מסיליקון, למעשה, מוזרקת לקמט כמות מאד קטנה של סיליקון והגוף עצמו משלים את המילוי. זה נעשה כך: מזריקים טיפה זעירה של סיליקון וכך הלאה, הגוף מייצר קולגן ואלסטין אשר עוטף את כדוריות הסיליקון. בעצם יוצר נפח טבעי אשר ממלא את הקמט, בצורה כזו הקמט מתמלא במרקם טבעי של הגוף ומתפקד כחלק בלתי נפרד מהגוף.

האם יש סיכונים ותופעות לוואי?

בתחום של מילוי קמטים יש המון טכניקות וחומרים, לכל טכניקה יש יתרונות וחסרונות, אנחנו בחרנו להשתמש בטכניקות וחומרים הידידותיים והבטוחים ביותר לגוף.

הטיפול מתבצע ע"י רופאה – ד"ר אירנה סנדלר בעלת מיומנות וניסיון רב.