הסרת שיער בלייזר

בואי להגשים חלום !הסרת שיער בלייזר בשיטת SHR

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער ללא כאבים.

הסרת שיער גם בעונת בקיץ.

הסרת שיער לכל גווני העור.

הסרת שיער ללא כוויות ותופעות לוואי.

בשני העשורים האחרונים יותר ויותר מטופלים פוקדים את מרכז הקוסמטיקה של חני.
אך לאור המספר הרב של הטיפולים הנדרשים להשגת התוצאה הרצויה ובשל הכאב הכרוך בטיפולים אלה, לצד אי הנוחות, תופעות לוואי, זמני החלמה ממושכים והגבלת חשיפה לשמש.
הולכת וגוברת הדרישה לטיפולים איכותיים המובילים לתוצאות מצוינות בדרך בטוחה, מהירה ויעילה ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

חני קוסמטיקה עוסקת בהסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית SHR
הטכלוגיה פותחה על מנת לתת פתרונות לשאלות שחזרו על עצמן בקרב האוכלוסייה בנושא הסרת השיער.

בחני קוסמטיקה תמצאו את טכנולוגיית ה- SHR לטיפולי הסרת שיער.

הפיתרון לכל סוגי העור והשיער

טכנולוגית ה- SHR מאפשרת טיפול בכל גווני העור והשיער מהגוון הבהיר ועד הכהה ביותר, ולמעשה נותנת מענה נרחב ואפקטיבי לטיפול בהסרת שיער. הטכנולוגיה נותנת פיתרון גם כאשר העור כהה מאוד או כאשר קיים שיער פלומתי ועדין (למעט שיער ג’ינג’י או שיבה) שעד כה לא ניתן מענה לגביו בטכנולוגיות ישנות ופחות מתקדמות.

הפיתרון לכאב

בניגוד לטכנולוגיות אחרות הגורמות לאי-נוחות, כאב, ואף מסכנות את עור המטופל על כל המשתמע מכך, טכנולוגיית ה- SHR מציעה טיפול במינימום תחושת כאב ותופעות לוואי. החום הגבוה המשודר פנימה כמעט ואינו מורגש מאחר וראש הידית הבא במגע עם העור מקורר לטמפרטורה של 7-5 מעלות ,כתוצאה מכך ניתן לבצע הסרת שיער בכל אזורי הגוף ללא צורך בקרם אל-חוש גם במקומות הידועים ככואבים

הפיתרון לכוויות

כאשר הידית של מכשיר ה- SHR להסרת שיער בלייזר מוצמדת אל איזור הטיפול היא מעבירה חום אל שורש השערה והרקמה שסובבת אותה, כל אותו זמן מופעל מנגנון קירור ייחודי הקיים בידית הטיפול האחראי לכך שבזמן הטיפול יועבר קור לפני שטח העור, ובכך מגן עליו מצריבות וכוויות אשר נפוצות בטכנולוגיות הישנות והפחות מתקדמות.

הפיתרון להגבלה מחשיפה לשמש

מנגנון הקירור הייחודי השומר על העור בזמן התהליך,מאפשר ביצוע טיפולים בכל ימות השנה גם בימות הקיץ,כאשר העור שזוף וכהה .(למעט עור שנחשף לשמש ביומיים שלפני ואחרי הטיפול).

תוצאות כבר מהטיפול הראשון

שילוב של טכנולוגיית SHR עם טכניקת IN MOTION (בתנועה) פותרת את הבעיה השכיחה של דילוג על אזורים בעת הטיפול ומאפשרת כיסוי מלא של אזורים גדולים שמשמעותו גוף חלק ונטול שיער- וזאת כבר מהטיפול הראשון!
בהתאם לכך זמן הטיפול מתקצר וזאת בזכות הטכנולוגיה ושיטת ה- IN MOTION (בתנועה) הייחודית המביאה לכיסוי רב של אזורי טיפול ובפחות זמן.

טכנולוגיית ™SHR

הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר להסרת שיער המאושרת על ידי רופאים. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והוא נחשב ברחבי העולם לבחירה הטובה ביותר עבור מרכזי האסתטיקה.
העיקרון העומד מאחורי הטכנולוגיה נקרא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי", פירושו חימום שאינו בררני באמצעות האור. עיקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי לייזר מהירים בשטף נמוך.
אנרגיית הלייזר מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (רקמת האפידרמיס) ומחממת באופן מבוקר את זקיקי השערה ואת שכבת העור התחתונה (רקמת הדרמיס). תהליך החימום המבוקר גורם לניתוק כלי הדם מהזקיק. שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר, וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה. טכנולוגיית ™SHR
הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר להסרת שיער המאושרת על ידי רופאים. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והוא נחשב ברחבי העולם לבחירה הטובה ביותר עבור מרכזי האסתטיקה.

המחיר לא פחות חשוב!
בחני קוסמטיקה מחירים סבירים ! תנאי תשלום נוחים!המחירים שלנו מוכיחים שלהיות הכי טוב לא מחייב להיות הכי יקר

סרת שיער ללא כאבים בטכנולוגיה המתקדמת בעולם SHR
בחורה מנצחת באיגרוף גבר - רק החלק מנצח! SHR